top of page

WITAMY!


Witamy na Blogu Dronography.pl!

Będziecie mogli śledzić na nim nasze poczynania związane z filmowaniem oraz fotografią z lotu ptaka. Oprócz wpisów związanych z naszą pracą, będziemy zamieszać również relacje z wyjazdów w ciekawe rejony oraz oczywiście filmy i fotografie miejsc, które warto zobaczyć z góry. Co jakiś czas będziemy chcieli napisać również kilka słów o samych dronach oraz o technikach filmowania i robienia zdjęć z powietrza.

Mieszkamy we Wrocławiu, dlatego skupimy się głównie na rejonie Dolnego Śląska, jednak nie zabraknie również relacji z innych miejsc.


Sprzęt jakim latamy to DJI Inspire 1. DJI jest najpopularniejszą firmą na rynku dronów a Inspire 1 to jego flagowy model. Został on wyposażony w kamerę nagrywającą w rozdzielczości 4k w 30 klatkach oraz Full HD w 120 , co daje nam możliwość odtwarzania naszych ujęć w kilkukrotnie zwolnionym tempie. Kamera posiada obiekty obiektyw o polu widzenia 94 stopni (ogniskowa 20 mm dla formatu 35 mm) a za przetwarzanie obrazu odpowiada matryca CMOS Sony EXMOR 1/2.3 cala. Zdjęcia, które będziecie mogli oglądać na naszym blogu Inspire 1 wykonuje w rozdzielczości 12 megapikseli.

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku oraz Instragramie!

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
bottom of page